To był "nasz" dom

W Warszawie - Międzylesiu wybudowaliśmy śliczny, nieduży dom, który może być wspaniałą alternatywą dla mieszkania w bloku. Został zaprojektowany na indywidualne zlecenie Inwestorów i odpowiada ich gustom i potrzebom. Na powierzchni 99 m2 jest wszystko, czego potrzebuje 3-4 osobowa rodzina: salon z aneksem kuchennym (jest spiżarnia!), trzy sypialnie, dwie łazienki i pomieszczenie gospodarcze. Dom jest prefabrykowany, wybudowany z elementów keramzytobetonowych (jest to materiał bardzo przyjazny człowiekowi) w systemie PRAEFA.

Aktualności

27.06.2022

Montaż ścian parteru

Budowa w Łodzi

Zobacz

07.06.2022

Betonowanie wieńca i słupów

Budowa pod Grodziskiem Maz.

Zobacz

03.06.2022

Betonowanie stropu

Budowa pod Grodziskiem Maz.

Zobacz

kontakt

Ze względu na duże zainteresowanie naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu przede wszystkim Inwestorów planujących budowę w województwach mazowieckim lub łódzkim.

(pole obowiązkowe) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Jednocześnie wyrażam zgodę na przesłanie informacji na podany w formularzu adres e-mail.* Przesłane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora - Grażynę Błażejewską prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą EURODOMY, pod adresem ul. Ks. Skorupki 16, 05-504 Złotokłos, zgodnie z obowiązującymi przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Podanie oznaczonych danych oraz zgoda na przetwarzanie są dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji usługi. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna jest tutaj: „Klauzula informacyjna przetwarzania danych osobowych”.
* - Podanie danych i zgoda na przetwarzanie sa wymagane. „RODO”
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji o produktach oferowanych przez Eurodomy Grażyna Błażejewska.„RODO”